Kawały telefoniczne idealne dla Twoich znajomych

Czy weseli i ciągle uśmiechnięci ludzie mają w życiu lepiej? Czy łatwiej jest im dostać  dobrą, satysfakcjonującą ich pracę, poderwać fajną dziewczynę / chłopaka czy też mieć  ogromną grupę znajomych? Czy Polacy  są postrzegani jako naród ponuraków, czy jesteśmy uśmiechnięci i umiemy   korzystać z życia?


Okazuje się bowiem, że inne  kraje  traktują nas jako naród depresyjny i z gruntu ponury. Tym bardziej, że faktycznie  Polacy lubią  sobie ponarzekać.   Duża grupa ludzi wychodzi także z założenia, że jak już jest dobrze, to pewnie zaraz się popsuje. Nieliczni cieszą się  każdym następnym dniem. W dodatku wiecznie uśmiechnięci ludzie  też działają ponurakom na nerwy,  bo kto widział, żeby ciągle się cieszyć?


Pomimo tego, że  zajmujemy jeden i ten sam świat i spotykają   nas podobne  kłopoty,  możemy tu znaleźć zarówno ludzi zadowolonych  z życia, cieszących się najmniejszymi drobnostkami, jak również takich, którzy uważają, że nic im w życiu nie wychodzi. W dodatku sytuacje w jakich się znajdujemy są bardzo różnorodne  i z pewnością wpływa to  na stan emocjonalny wielu  z nas. Mimo, że pesymizm  oddziałuje podobnie jak stres, w rozsądnej  dawce może być dobrym  sygnałem do działania, w nadmiarze  zwyczajnie szkodzi.  Dlatego kluczem do czerpania przyjemności z życia  jest  pozytywne myślenie oraz umiejętność zauważania tego co piękne.
Dzięki niemu szybciej i łatwiej nawiązujemy  znajomości, lepiej dogadujemy się z dziećmi i rodzicami oraz mamy bardziej udane  związki. Pogodni ludzie z reguły szybciej pozbywają się  złych  emocji, nie przeżywają tak bardzo swoich  tragedii   oraz mają mniej kompleksów.  Optymiści  tak naprawdę żyją dłużej. Wynika to z faktu, że nie zżera ich stres, szybciej odnajdują wyjście  z trudnych sytuacji, kiedy chorują potrafią odnaleźć motywację, by wrócić do zdrowia, a przede wszystkim z  dużym dystansem znoszą swoją starość. Uśmiech na twarzy drugiego człowieka zazwyczaj wywołuje u nas pozytywne uczucia. Ile prawdy jest więc w powiedzeniu,   że śmiech to zdrowie?  Dlaczego warto się  śmiać? Szczery i prawdziwy uśmiech angażuje mięśnie wokół oczu, policzki unoszą nam się do góry, a to w konsekwencji poprawia nasz nastrój.

Badania pokazują, że częste uśmiechanie się działa jak włącznik dobrego humoru. Pobudza się wtedy układ krążenia, który pomaga   mięśniom w rozkurczeniu się. Dzięki temu  ciało jest bardziej dotlenione i lepiej pracują nasze narządy wewnętrzne, przede wszystkim płuca oraz serce. Prowadzi to do redukcji bólu, napięcia, nasze ciało produkuje wtedy naturalne związki przeciwbólowe, dzięki czemu nie musimy za każdym razem kiedy powstaje potrzeba  sięgać po tabletki  przeciwbólowe.
Mózg zwiększa również produkcję  endorfin (są to nasze naturalne opioidy), dzięki czemu mamy dobry nastrój, a  co za tym idzie  zmniejszone odczuwanie bólu. Udowodniono, że częsty śmiech pomaga w walce z depresją – jedną  z naszych najczęstszych chorób cywilizacyjnych. Śmiech nie tylko łagodzi jej objawy, ale  dodatkowo obniża niepokój, co w konsekwencji przekłada się również na cofanie jej objawów.

Każdy z nas  może  zauważyć, że łatwiej nam  również  przebywać w towarzystwie ludzi wesołych, cieszących się życiem,  potrafiących  żartować z siebie  i  mających  do tego ogromny dystans. Lubią oni opowiadać dowcipy, anegdoty, którymi są w stanie rozbawić innych.  Dzięki temu są zawsze uśmiechnięci i czerpią z życia pełnymi garściami.

Właśnie dla takiej grupy społecznej  założono stronę internetową   https://jajcapp.pl/.  Aplikacja oraz serwis  daje możliwość osobom, które chcą rozbawić innych ludzi  albo zrobić im zwyczajnie psikusa, robienia anonimowo kawałów telefonicznych. Za połączenie  wykonywane z centrali firmy nic się nie płaci,  dzięki temu w momencie robienia  kawału nie wiadomo, kto jest jego pomysłodawcą. Jeśli chcesz zrobić komuś psikusa wystarczy, że jedynie  wykupisz u nas dowcip,  który chcesz zrobić. Na stronie internetowej https://jajcapp.pl/   jest zamieszczona   lista kawałów, wystarczy wybrać dowcip Was satysfakcjonujący. Kawały telefoniczne zrobione za pośrednictwem serwisu na pewno  wywołają uśmiech na twarzy wielu ludzi. Wiele osób skorzystało już z tej usługi.

Firma ta posiada również aplikację mobilną jajcapp dostępną w Google Play. Aplikacja ta umożliwia  użytkownikowi wysłanie przez telefon do wybranego przez niego miejsca   docelowego gotowych dowcipów  odtwarzanych z nagranego pliku audio. Użytkownik nie tylko  ma możliwość wskazania kawału  z listy dowcipów, ale także wybiera dzień i godzinę, w której  odbiorca ma odebrać żart. Aplikacja jajcapp pozwala przedstawić  gotowy żart nadawcy, gdyż posiada funkcję nagrywania dźwięku.  Jednak nie można jej udostępniać dalej,  chyba, że nadawca uzyskał wyraźną zgodę adresata żartu do dzielenia się nim z osobami trzecimi. Serwis ten ma na celu jedynie dostarczenie usługi rozrywkowej.  Jeśli chcesz więc zrobić komuś anonimowo dowcip, a nie masz pomysłu jak to zrobić,  ta strona jest stworzona specjalnie dla Ciebie.

Artykuł na podstawie: https://jajcapp.pl/