Odwracane parasole PuTup – co to jest i dlaczego są to idealne parasole dla reklamy

Odwracane parasole, czyli parasole PuTup to niezwykle praktyczne produkty! Nie ma się więc dziwić, że i firmy, które poszukują funkcjonalnych gadżetów reklamowych zdecydowały się zwrócić na nie uwagę. Poznaj kluczowe powody tej nowej mody.

Odwrócony parasol PuTup – co to jest

Parasole PuTup to jeden z najnowszych rynkowych hitów w ochronie przed deszczem. To, co je wyróżnia to sposób zamykania i otwierania – mianowicie zamykają się one tak jakby od środka przez co ta część parasola, która miała styczność z deszczem, wcale nie jest tą na na zewnątrz po jego złożeniu. Mają one też podwójne poszycie. Podstawowa zaleta? Jakże ogromna! Złożony odwrócony parasol wcale nie jest mokry, gdy chowamy go do auta albo na chwilę odkładamy w jakimś pomieszczeniu. Krople deszczu zostają w środku, a my nie moczymy sobie niepotrzebnie nogawek spodni czy torebki. Dodatkowo, parasol puTup ma bardzo często innowacyjną rączkę w kształcie litery C, przez co można go zawiesić na nadgarstku, ramieniu czy kancie biurka.

To właśnie dlatego, szczególnie lubujące się w praktyczności kobiety, zaczynają ostatnio coraz częściej sięgać po właśnie parasole odwracane puTup.

Czy odwracane parasole PuTup są solidne?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że skoro odwrócony parasol można tak wywinąć w drugą stronę, to z pewnością długo nie posłuży. Tak jednak wcale nie jest. Jeśli zamawiamy go z pewnego źródła, to jego wykonanie jest bardzo solidne. Wywija się on nie dlatego, że jest zrobiony ze słabych materiałów, ale dzięki zastosowaniu elastycznych drutów z włókna szklanego. Cechuje je odporność i trwałość taka sama jak inne parasole przeciwdeszczowe.

Na to odwracane parasole, odwrócone czy odwrotnie otwierane?

W naszym polskim języku cieżko jest znaleźć dobry odpowiednik słowa PuTup umbrella, stąd takie parasole przeciwdeszczowe nazywa się różnie. W internecie krąży miedzy innymi takie nazwy, jak: odwracane parasole, parasole odwrócone, a także parasole odwrotnie otwierane, zamykane lub składane. Wygląda na to, że nawet producenci parasoli i sklepy z galanterią mają problem ze spójnością w nazewnictwie.

odwracane parasole, odwrócone czy odwrotnie otwierane

Odwracane parasole PuTup z nadrukiem reklamowym

Z powyższych powodów odwracane parasole PuTup stają się częstym wyborem firm, które poszukują parasoli reklamowych (czyli takich, na których można wykonać nadruk logo marki). Jest to z pewnością świetny gadżet reklamowy dla kobiet – coś nietuzinkowego, bardzo praktycznego i jeszcze modnie wyglądającego.

odwracane parasole, odwrócone czy odwrotnie otwierane putup

Na polskim rynku parasole reklamowe PuTup ma przede wszystkim firma Schirmmacher.pl, której stronę internetową znajdziesz pod adresem https://schirmmacher.pl/. Jest to polski oddział austriackiego producenta parasoli z nadrukiem reklamowym, dobrze znanego z wysokiej jakości produktów i tego, że można u niego zamawiać nawet małe ilości. W przypadku odwracanych parasoli wystarczy już 20 sztuk, by złożyć zamówienie. Na rynku reklamy jest to naprawdę mało. Ceny też są atrakcyjne. Za odwrócony parasol z własnym nadrukiem reklamowym możesz zapłacić już około trzydzieści złotych.