Pompy Ciepła – Polecana Firma od instalacji

Wraz ze wzrostem cen węgla, gazu ziemnego i oleju opałowego rośnie popularność odnawialnych źródeł energii. Domy jednorodzinne często korzystają z pomp ciepła, aby wykorzystać 75% zielonej energii z otoczenia i 25% energii elektrycznej. Ma to szczególne zastosowanie, gdy rodzin nie stać na gaz ziemny do ogrzewania domu.

Instalacja pompy ciepła powietrze-woda w domu jednorodzinnym kosztuje około 30 000 zł. Koszt ten różni się w zależności od lokalizacji, liczby osób mieszkających w domu i ilości zużywanej ciepłej wody. Jest to zbliżone do kosztu zainstalowania w domu kotłowni na gaz ziemny, czyli około 18-20 tysięcy zł. Dodatkowe koszty ponoszone przy eksploatacji kotła obejmują zakup i wymianę części paleniska, bieżącą konserwację, wizytę kominiarza oraz koszty związane z ochroną przeciwpożarową.

Po 6-8 latach instalacja pompy ciepła zwróci się w rachunkach. Szybszy zwrot z inwestycji jest możliwy w przypadku zainstalowania pompy ciepła w większym budynku.

Pompa ciepła to prawie bezawaryjne urządzenie, które można łatwo obsługiwać. Działa również jako klimatyzacja, zamiast używać drewna lub węgla.

Instalacja Pompy Ciepła – INSTOR

Szukasz profesjonalnej firmy w Nowym Sączu, która przede wszystkim cieszy się dobrą opinią , która świadczy usługi w zakresie:

– Wentylacji – rekuperacji

– Fotowoltaiki

– Pomp Ciepła

– Instalacji CO

– Klimatyzacji

– Instalacji wodno – kanalizacyjnej

Koniecznie sprawdź ofertę INSTOR https://instor.pl/ Firma Instor bowiem istnieje na rynku już od 2011 roku, dzielą się ogromną wiedzą i doświadczeniem ze swoimi klientami, do których podchodzą w sposób bardzo indywidualny.  Do tej pory stworzyli ponad 600 instalacji różnego typu, założyli ponad 140 piecy co daje – ponad 2400 zadowolonych klientów! Liczby nie kłamią!