Pozwól, aby tapeta 3D odmieniła Twój pokój

Jeszcze kilkanaście lat temu odświeżając ściany w naszych domach jedynie je malowaliśmy. W dodatku był to zazwyczaj tylko jeden kolor na wszystkich ścianach. Na szczęście czasy te nieodwracalnie minęły. Nawet jeśli w obecnych czasach wykańczając pomieszczenie malujemy je farbami, często dodajemy do tego jeszcze inne nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim nasze pomieszczenia nie są już surowe i zimne, tylko staną się dodatkowo bardziej przytulne.

Do wykończenia ścian możemy zastosować bowiem mnóstwo ciekawych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań, które współcześnie oferuje nam rynek. Należą do nich między innymi: kamień, cegła, tynk dekoracyjny, boazeria czy tapeta. Ta ostatnia stała się obecnie najczęściej wybieraną formą wykończenia, tym bardziej, że daje dużo możliwości. Dzięki niej bardzo szybko możemy całkowicie zmienić charakter prawie każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Obecnie dostępne na rynku tapety są gatunkowo bardzo dobre i mogą nam służyć przez długi czas. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to dość szybka forma wykończenia ścian.

Szeroka gama wzorów sprawi, że w jeden dzień ze zwykłego pokoju możemy przenieść się do bajkowego świata dziecka lub do uroczej i romantycznej sypialni z nastrojowymi świecami na ścianach. Ostatnio często stosowane są także tapety upodabniające się do kamienia czy cegły. Ściana ze stuletniej kamienicy w naszym świeżo wybudowanym domu z pewnością zrobi wrażenie. Takie motywy mogą być ozdobą pomieszczeń na okrągło użytkowanych, mowa na przykład o korytarzu. W dodatku potrafią zmylić prawie każdą osobę do złudzenia bowiem przypominają prawdziwą cegłę czy kamień.

Kluczowe jednak, aby to nie była zwyczajna, standardowa tapeta. W celu uzyskania wspaniałego efektu bardzo ważne jest, aby była to specjalna okładzina ścienna, mowa mianowicie o tapecie 3D. Usatysfakcjonuje ona z pewnością zwolenników trójwymiarowości na ścianach oraz optycznych iluzji.

Jest to idealna alternatywa dla kosztownych i pracochłonnych rozwiązań. Sprawdza się także jako tło wokół kominka czy dodatek do innego elementu wystroju. Okładziny ścienne 3D mogą bowiem tworzyć spójną całość z aranżacją wnętrza, bądź stanowić gustowny akcent w przygaszonym pomieszczeniu. Obecnie wybór tapet jest bardzo duży, dzięki czemu każdy znajdzie tu tapetę idealną dla siebie. Dodatkowo są oferowane nie tylko w rolkach, ale także w powierzchniach dostosowanych do wielkości określonej ściany z konkretnych zamówień.

Szeroką ofertę różnego rodzaju tapet ściennych, od tych standardowych po okładziny ścienne w formacie 3D, znajdziecie w sklepie internetowym INNETAPETY. Z pewnością zadowolą one niejednego klienta. Posiadają one bowiem oryginalne motywy, z których każdy znajdzie ten idealny do swojego wnętrza. Od prostych i jasnych skandynawskich motywów, po oryginalne tapety 3D, które zmylą z pewnością niejedno oko. Dzięki nim możemy w szybki i prosty sposób odmienić każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu.