Szeroka oferta pieczątek wraz z niezbędnymi dodatkami!

Jeśli szukacie idealnej pieczątki dla swojej firmy warto odwiedzić sklep internetowy e-pieczątki24.pl. Nie dość, że znajdziecie tam szeroki asortyment różnego rodzaju pieczątek, to w dodatku posiadają bardzo atrakcyjne ceny.

Na rynku pieczątek działają już ponad 25 lat. Mają nie tylko doświadczenie, ich nowe rozwiązania technologiczne wpłynęły na produkcję pieczątek w skali globalnej. W swoich działaniach jako nieliczni zwracają uwagę na ochronę środowiska. W ich sklepie „pieczątki online” znajdziecie bowiem szeroką ofertę tak zwanych pieczątek flashowych. Przy ich produkcji nie powstają żadne odpadki. Są tworzone bowiem w najnowszej ekologicznej technologii, która oparta jest na wykorzystaniu silnych lamp wyładowczych. Dzięki temu produkcja odbywa się bez dymu, żrących chemikaliów oraz hałasu.

Do pieczątek typu flash zaliczamy między innymi pieczątki Nomo, Wagraf A2 czy pieczątki Modico. Pieczątka firmowa powinna być właśnie jednym z tego typu rozwiązań. Pracują cicho, nie zacinają się, a co najważniejsze – nie brudzą dokumentów. Na jednym tuszu jesteśmy w stanie wykonać nimi ponad 25 000 stempli.

Oprócz pieczątek możemy otrzymać tam również niezbędny asortyment do nich, jak na przykład tusz do pieczątek czy wymienne poduszki. Te produkty również charakteryzują się dobrą jakością. Tusz High Quality posiada bowiem bardzo małą zawartość wody co przekłada się na wysoką zawartość pigmentu. Nadaje się on idealnie do uzupełniania poduszek wymiennych jak również do wszystkich pieczątek flashowych. W jednaj butelce znajduje się 18 ml tuszu, co wystarcza na regenerację kilkunastu pieczęci.

Zamów pieczątkę online w e-pieczątki24.pl! Nie dość, że możesz w ten sposób zadbać o środowisko to otrzymasz tutaj wszystko czego potrzebujesz! Nie ryzykuj z innymi firmami. Przy większym zamówieniu istnieje również możliwość negocjacji ceny. Tylko w e-pieczątki24.pl już w 5 minut możesz otrzymać swoje zamówienie.

Wejdź na stronę e-pieczatki24.pl i zapoznaj się z całą ofertą sklepu!