Wille i rezydencje w obecnych czasach

Zaprojektowanie ogromnego budynku mieszkalnego to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza gdy nie chcemy mieć wyłącznie wielkiego salonu, kilku sypialni z łazienkami, dwóch garaży i oddzielnego miejsca na biuro. Projektowane i budowane w obecnych czasach wille i rezydencje nieco odbiegają od tego wizerunku.

W obecnych czasach projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych to już po prostu standard. Każdy, kto decyduje się na własny domek pod miastem będzie w nim miał ogromny salon z wyjściem na taras, kilka sypialni, garaż dla dwóch aut i być może jeszcze jedno pomieszczenie z oddzielnym wejściem, które ma docelowo stać się biurem.

Projekty domów nowoczesnych i luksusowych to tak naprawdę w głównej mierze projekty rezydencji luksusowych z basenami, ale to nie wszystko co możemy tam spotkać. Projekty wnętrz luksusowych rezydencji i willi mają własne jacuzzi, salę bilardową, siłownię, a nawet ostatnimi czasy sale kinowe czy nawet sale bankietowe. Nowoczesne projekty znacznie odbiegają od projektów z którymi jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyło nam się słowo „willa”. Były one bowiem w głównej mierze kreowane na duże zabytkowe budynki z wieloma sypialniami i kilkoma pokojami gościnnymi.

Obecnie za słowem „luksusowe” przemawia jednak coś zupełnie innego, a inwestorzy prześcigają się wręcz w pomysłach. W związku z tym nie każdy architekt jest w stanie sprostać temu wyzwaniu.

Warty polecenia jest z pewnością architekt Jarosław Włodarczyk – informacja o właścicielu biura architektonicznego znajdziecie na stronie http://architekt-wlodarczyk.pl/wlasciciel-rzeczoznawca-budowlany-architekt-jaroslaw-wlodarczyk-ezp-428.html.

Oprócz rezydencji w ich ofercie są również projekty galerii handlowych, budynków biurowych oraz projekty domów weselnych restauracji i hoteli. Jeśli zajdzie konieczność pod specjalne zamówienia tworzą także projekty budynków przemysłowych, produkcyjnych i hal magazynowych. Luksusowa rezydencja nie stanowi więc dla nich żadnego problemu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat biura odwiedźcie ich stronę internetową. W zakładkach „Co nas wyróżnia”, „Jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji” czy „Jak projektujemy dom marzeń” możecie otrzymać wiele ciekawych informacji.