Nieużywana ps4? Oddaj ją do skupu!

skup PS4

Posiadasz w swoich zasobach nieużywaną, ale nadal sprawną konsolę PS4? Zajmuje ci ona miejsce? Takich osób jest bardzo dużo. Niestety, nie zawsze wiedzą one, w jaki sposób pozbyć się zajmującego niepotrzebnie miejsce sprzętu. Rozwiązaniem w przypadku tego rodzaju konsoli, jest skup PS4. Warunek, który należy spełnić, aby móc oddać taki sprzęt do skupu, jest tak naprawdę jeden – sprzęt musi być sprawny. W jaki sposób jednak zgłosić zapotrzebowanie na odbiór PS4 od nas i przekazanie jej do skupu? Czy możemy wykonać tę czynność za pomocą internetu? Na te, jak również i na wiele innych pytań związanych z powyższym zagadnieniem, odpowiedzi znajdziecie w naszym artykule.

Co zrobić z nieużywaną konsolą ps4?

Wiele osób  swoje nieużywane konsole po prostu przetrzymuje w domu. W ten sposób generuje się bałagan. W żadnym mieszkaniu nie ma nieograniczonego miejsca, w którym będziemy mogli przechowywać sprzęt elektroniczny, którego po prostu już nie używamy. Najprostszym rozwiązaniem na to, aby się go pozbyć i jednocześnie nie stwarzać zagrożenia dla środowiska, jest przekazanie konsoli do skupu. Najważniejsze jest jednak to, że cały proces możemy przeprowadzić online – bez konieczności wychodzenia z domu. Na stronie internetowej wybranego przez nas skupu konsol, wybieramy interesujący nas model konsoli oraz sposób odbioru paczki przez kuriera. Jedyne, co tak naprawdę musimy zrobić, to zapakować w sposób właściwy dane urządzenie i dokładnie je opisać. Nie zajmie nam to więcej, niż kilka minut. W przeciągu 48 godzin od odebrania przez kuriera od nas paczki, na nasze konto – które podaliśmy w stosownym formularzu – wpłynie deklarowana przez skup kwota pieniędzy za przekazany sprzęt.

Jak oddać konsolę ps4 do skupu?

Oddawanie konsoli do skupu, jest bardzo proste. Jak wyraźnie widać, każdy będzie w stanie sobie z tym poradzić. Ważne jest jednak to, aby zadbać o dopełnienie wszelkich formalności – w tym przede wszystkim dokładne podanie numeru konta. Na wskazany jego numer, wpłyną pieniądze ze sprzedaży nieużywanego przez nas urządzenia do skupu. Korzystanie z tego typu miejsc, to bardzo prosty sposób na to, aby znacząco odciążyć nasz budżet. Pozwala to także na inwestowanie w zakup nowego, bardziej skomplikowanego i spełniającego nasze wymagania w każdym calu, sprzętu elektronicznego. W naszej skali mikro, przyczyniamy się także do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska i generowania znacznie mniejszych ilości elektrośmieci.