Śledzenie wiadomości tekstowych

Spotykające nas obecnie różnego rodzaju niemiłe doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy ufać innym ludziom. Przeważnie ma to miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam mówić jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się także, że gdy rozmawia z kimś przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie słyszał o czym prowadził dialog. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji przestajemy wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi do głowy, to podejrzenie zdrady. Co więc należałoby zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy zupełnie bezsilni w takiej sytuacji. Nie mamy nawet pojęcia jak szybko, pewnie, a przede wszystkim dyskretnie możemy zweryfikować nasze podejrzenia. Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej innowacyjna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam też aktualną lokalizacje podejrzanego, gdyż zwykle każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy tylko znaleźć właściwy moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie komórkowym aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa w dodatku naprawdę dyskretnie, co jest tutaj kluczowe. Właściciel urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja nie jest nawet w stanie domyślić się, że jego SMS-y oraz rozmowy są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są poruszane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania rozmów, zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych wątpliwości mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki zainstalowanej aplikacji Spyphone możliwe jest też śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Bardzo łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba najczęściej przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy również nagrywać otoczenie w jakim znajduje się właściciel komórki. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jednym mocnym punktem tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wymienione wyżej walory aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli chociażby nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć również po jakich witrynach internetowych porusza się w ciągu dnia.

Jednak podejrzenie zdrady u małżonka to nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w przedsiębiorstwie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo poufne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w jakiej sytuacji się znajdujecie. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone.

 

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na: www.spyphone-android.pl