Wypróbuj przedłużanie włosów metodą kanapkową

Dla wielu kobiet, które marzyły o długich i pięknych włosach, to marzenie jest w końcu w zasięgu ręki. Nie trzeba już bowiem czekać w nieskończoność aż nasze włosy wreszcie odrosną i męczyć się ze sterczącymi pasmami. Obecnie jest bowiem dostępnych na rynku bardzo dużo metod przedłużania włosów. Bardzo popularna w ostatnim czasie stała się tak zwana metoda kanapkowa. Zyskuje ona bardzo dużo zwolenniczek, ponieważ dzięki niej już w kilka godzin mogą one przejść metamorfozę wyglądu. Daje ona możliwość wydłużenia włosów nawet o kilkadziesiąt centymetrów, a cieszyć efektem możemy się nawet przez długi czas. Wyłącznie od klientki zależy jaką długość wybierze.

Przedłużanie włosów metodą kanapkową – Tape on polega na doklejaniu pasma włosów za pomocą kilkucentymetrowej taśmy. Kosmyk jest doklejany do naszych włosów naturalnych około 0,5 cm od skóry. Taśma stosowana w tej metodzie jest bardzo lekka i przeźroczysta, dzięki czemu dopinki są dyskretne i komfortowe. Zaraz po zakończonym zabiegu fryzurę śmiało można stylizować, włosy bowiem nie kołtunią się i nie odznaczają. Zastosowana taśma nie powoduje dyskomfortu w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Włosy doczepione można dowolnie upinać, a także modelować.

W odróżnieniu od innych metod, metoda kanapkowa jest najmniej inwazyjna. Nie wymaga bowiem używania temperatury do zgrzewania włosów, ani żadnego kleju, wosku czy keratyny. Podczepione kosmyki można z łatwością odkleić, co nie oznacza, że taśma odklei się nieoczekiwanie. Jednak metodę tą trzeba powtarzać co 4-6 tygodni w zależności od tego, jak szybko klientce rosną włosy. Są bowiem osoby, którym włosy rosną wolniej, mogą one zabieg powtarzać rzadziej. Po zdjęciu taśmy należy ją oczyścić i można ponownie przykleić. W zależności od tego jak pielęgnujemy włosy możemy je przyklejać od 3 do 5 razy. W codziennym dbaniu możemy je traktować jak własne włosy i używać dowolnych produktów. Jedynie nie wolno czesać ich grzebieniem oraz tradycyjną szczotką, stosuje się do tego specjalną szczotkę. Jeśli zależy nam więc na długich i pięknych włosach wypróbujmy nowoczesne metody.